UZ SĀKUMLAPU
PAKALPOJUMI
PAR MUMS
KONTAKTI
KARTE
VESSELS IN PORT

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas(LSEZ) mājas lapas (www.lsez.lv) operatīvā informācija.

Informācija tiek automātiski atjaunota katras 30 minūtes.

pārskatīt

 
 
Liepāja

Liepāja ir trešā lielākā Latvijas pilsēta, kurai ir lieliskas saiknes ar visiem galvenajiem Eiropas centriem, kas savieno Rietumus un Austrumus.
Tā ir tiešais ceļš no Rietumeiropas uz Krievijas ekonomiski attīstītajiem reģioniem.

Liepājas Osta

Liepājas ostas novietojums nodrošina iespējami īsāko pārgājienu no atklātās jūras līdz ostas piestātnēm un netraucētu satiksmi arī ziemas navigācijas apstākļos.
Lielā mērā tieši Liepājas izdevīgais ģeogrāfiskais stāvoklis ir noteicis Liepājas ostas attīstību – esot Skandināvijai un Rietumeiropai tuvākā osta, Liepājas osta nodrošina efektīvu piekļūšanu Baltijas reģiona un NVS valstu tirgiem.

Liepājas ostu raksturo attīstīta ostas un transporta infrastruktūra, kas ļauj veikt maksimāli ātru un efektīvu sauszemes un jūras transporta apkalpošanu.
Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona

Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona (LSEZ) ir izveidota 1997.gadā uz 20 gadiem ar mērķi attīstīt un veicināt tirdzniecību, rūpniecību, kuģniecību un gaisa satiksmi, kā arī starptautisko preču apmaiņu caur Latviju.
Pateicoties LSEZ, visi galvenie ostas, pilsētas, transporta un rūpniecības darbības attīstības rādītāji piedzīvoja strauju augšupeju, un joprojām ir pārliecinoša ekonomiskās izaugsmes papildus svira.
 
   
 
     

Port of Liepaja

Port of Liepaja - First private owned Maritime Agency in Liepaja port. - Baltic Transit Agency LTD
Baltic Transit Agency LTD © 2006  |  Design by DFS LTD © 2006

Shipping, Agency

Port of Liepaja - Full Ship's Agency Service - Baltic Transit Agency LTD